O nas

SYLWIA
JACHIMOWSKA

Projektant / Kierownik Budowy

 

Posiada Uprawnienia Budowlane do Projektowania

i Kierowania Robotami Budowlanymi bez Ograniczeń.

 

Po ukończonych studiach inżynierskich i magisterskich pracowała i zdobywała doświadczenie w jednym z największych warszawskich biur projektowych. Projektowała skomplikowane budynki dla prestiżowych warszawskich osiedli i obiektów użyteczności publicznej. Następnie na budowach pełniła kolejno funkcje inżyniera budowy i kierownika robót.

 

 

 

„Moją ogromną zaletą jest umiejętność słuchania, co przekłada się na prawidłowe zrozumienie  i zebranie niezbędnych informacji, które  pozwalają  nam na wykonanie projektu na miarę potrzeb Inwestora”.

„Podczas nadzorów na budowach, jako kierownik budowy, rzetelnie reprezentuję Inwestora ze szczegółowym sprawdzaniem wykonywanych robót przez wykonawców”.

ŁUKASZ
JACHIMOWSKI

Projektant / Kierownik Budowy

 

Posiada Uprawnienia Budowlane do Projektowania

i Kierowania Robotami Budowlanymi bez Ograniczeń.

 

W swojej karierze zawodowej pracował w jednym z większych biur projektowych w Olsztynie i w Warszawie jako lider zespołu projektowego branży konstrukcyjnej. Następnie pełnił funkcje Kierownika Robót na Stadionie Legii i Stadionie Narodowym w Warszawie. Kolejnym jego wyzwaniem zawodowym było zarządzanie dużym biurem projektowym na każdym etapie realizacji projektu. Swoje zdobyte doświadczenie pozwala mu być sprawnym projektantem i kierownikiem budowy będąc jednocześnie bardzo dobrym menadżerem.

 

„Wczuwam się w role Inwestora i daję mu to czego sam bym oczekiwał: optymalnych rozwiązań projektowych, które bez problemowo znajdują zastosowanie w rzeczywistości podczas realizacji inwestycji.”

„Moje precyzyjne podejście do tworzenia i egzekwowania harmonogramów podczas realizacji projektu  pozwala na zachowanie wszelkich terminów dając poczucie komfortu u Inwestora i całego naszego zespołu projektowego.”